Košík

O násO NÁS

GRASS je jedným z najväčších výrobcov prostriedkov pre starostlivosť o auto, čistiacich prostriedkov a prostriedkov pre domácnosť.

Naše základné hodnoty sú čistota a neustály rozvoj. S name je jednoducho, čisto a ziskovo!

Trochu o našej rodine:

  • GRASS bola založená v roku 2003
  • Výrobky spoločnosti sú zastúpené vo všetkých regiónoch Ruska a vo viac ako 64 krajinách sveta.
  • Celková výrobná plocha je viac ako 50 000 m2
  • Produktivita spoločnosti je 1 000 ton za deň
  • Na skladovanie výrobkov máme k dispozícii rozsiahly systém skladovacích zariadení s celkovou plochou viac ako 15 000 m2 určený pre 10 000 paliet
  • Distribučné centrum s rozlohou 10 000 m2
  • Spoločnosť zamestnáva 867 profesionálnov a vysokokvalifikovaných odborníkov

V.C. GRASS

VÝZKUMNÉ CENTRUM GRASS

Naše laboratórium je vybavené najmodernejšiou svetoznámou technikou. Vysoko kvalifikovaní odborníci tu pracujú na vývoji nových vysoko kvalitných výrobkov, ktoré spĺňajú všetky medzinárodné normy. Dnes je jedným z najmodernejších výskumných centier v regióne.

Technológovia GRASS každoročne absolvujú školenie nielen v Rusku, ale aj v zahraničí, čo spoločnosti umožňuje držať krok s popredným svetovým vývojom v oblasti čistiacich prostriedkov, udržiavať náskok pred konkurenciou a vytvárať prvotriedne výrobky. V rámci podnikového školenia absolvujú všetci zamestnanci spoločnosti aj teoretické školenia a tréningy, ktoré im umožňujú byť kompetentní pri vytváraní dokonalých produktov.

Naši odborníci už teraz pracujú na vytvorení novej produktovej rady, ktorá prekročí všetky vaše očakávania. 

VÝROBA

Výrobné linky

Tu sa realizuje všetko, čo sa vyvinulo v laboratóriu. Výrobná dielňa vyrába prostriedky na bezkontaktné umývanie automobilov, autokozmetiku, ako aj nástroje na profesionálne čistenie. V roku 2016 spoločnosť GRASS, jedna z prvých v Rusku, uviedla na trh linku na výrobu gelových aróm. Kapacita závodu na rok 2016, predstavte si, predstavovala viac ako 60 000 ton!

Výmera výrobných dielni je viac ako 3 000 m2. Tu profesionálni zamestnanci pracujú na vývoji kvalitných výrobkov. Veľmi dôležitá je kvalita vody, ktorá prechádza niekoľkými fázami čistenia: zmäkčenie, odstránenie železa, čistenie od organických nečistôt. Všetky procesy sa vykonávajú pomocou najmodernejších špeciálnych zariadení.

Po dokončení procesov nakladania a miešania sa všetky vzorky sa testujú na súlad s deklarovanými ukazovateľmi kvality.SKLADY A LOGISTICKÉ HALY

Sklad surovín a hotových výrobkov

Na území závodu sa nachádza niekoľko skladovacích zariadení.

Spoločnosť disponuje rozsiahlym systémom skladovacích zariadení s celkovou rozlohou viac ako 3 000 m2 na skladovanie výrobkov. Začiatkom roku 2017 bol spustený nový moderný sklad, kde je organizované skladovanie výrobkov vo jednoduchom a ľahko prístupnom systéme kovových regálov. Tovar v sklade je distribuovaný do skladovacích zón v závislosti od hmotnosti a veľkosti, ako aj krehkosti. K dispozícii sú taktiež stroje na rýchle balenie výrobkov do plastových fólií, ktoré umožňujú zachovať celistvosť kontajnerov počas prepravy na veľké vzdialenosti.

Na automatizáciu prevádzky skladu bol zavedený nový účtovný systém - odborník na logistiku, ktorý zahŕňa skladovanie, výber a prepravu tovaru prostredníctvom špeciálnych terminálov. Každá položka prichádzajúca do skladu je prijatá a umiestnená do špecifickej účtovnej bunky.

Spoločnosť GRASS dokázala vytvoriť podmienky pre rýchle, nepretržite a najvýhodnejšie skladovanie svojich výrobkov.